Kolekcja wiosna-lato 2022 By Your Side – podkreśl swoje piękno

 

W By Your Side pojawiła się nowa kolekcja na sezon wiosna-lato 2022. Tworząc ją, chciałyśmy nawiązać do naszych fundamentalnych wartości, którymi są jakość oraz wygoda. W nawiązaniu do aktualnie obowiązujących trendów powstały ubrania, które idealnie sprawdzą się w ciepłe, słoneczne dni. Są dostępne w eleganckich, modnych kolorach i podkreślają kobiece piękno. Oto szczegóły na temat kolekcji, której nie wolno przegapić!

 

Propozycje dla każdej kobiety

Doskonale wiemy, że jesteśmy różne. Dlatego nowości z kategorii wiosna-lato 2022 są bardzo zróżnicowane. Początkowo można odnieść wrażenie, że nie jest to kolekcja spójna, ale był to zabieg celowy. Każdego dnia budzimy się w innym nastroju, więc ciągłe zakładanie podobnych ubrań nieco mija się z celem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek i dajemy im szerokie możliwości wyboru. Proponujemy zarówno intensywne printy (np. księżycowe paprocie), jak również bardziej stonowane wzory, takie jak herbaciane róże czy letni poranek. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła codziennie czuć się pięknie i swobodnie w swojej stylizacji.

Inspiracje, które do nas przemawiają

Co jest motywem przewodnim nowej kolekcji By Your Side? Wybieramy do niej to, co same chętnie założymy! Skupiamy się przede wszystkim na pięknie i przekazujemy je dalej swoim Klientkom. W przypadku printów trudno wyróżnić jedno, dominujące źródło inspiracji – bazujemy na tym, co nam się podoba i wiemy, że na ubraniu będzie wyglądało świetnie . Dzięki temu dajemy naszym Klientkom możliwość zakupu ubrań w fantastycznych, oryginalnych wzorach, które pozwolą im poczuć się wyjątkowo. Poza wspomnianymi już księżycowymi paprociami i herbacianymi różami w sklepie dostępne są też inne wyjątkowe printy:

 • słoneczne bratki,
 • letni wieczór,
 • paprocie,
 • letni poranek,
 • letnia akwarela;
 • peonie latem.

Zdjęcia każdego z nich znajdziesz w naszym Przewodniku po kolorach! (tu link)

Kolory, obok których nie można przejść obojętnie

Nie tylko wzory wykorzystane do stworzenia naszej najnowszej kolekcji zasługują na uwagę. Starannie wyselekcjonowałyśmy również kolory, aby idealnie pasowały do wiosenno- letniego okresu. Wybrałyśmy te, które wzbudziły w nas największe emocje, jednym z najlepszych przykładów jest wiosenna trawka. To żywy, wręcz idealny odcień zieleni, który dodaje energii i motywuje do działania. Gdy zobaczyłyśmy go po raz pierwszy, niemal nie mogłyśmy oderwać od niego wzroku. Podobne odczucia towarzyszyły nam przy pozostałych barwach, które zagościły w dziale nowości, a są to m.in.:

 • wakacyjny róż,
 • chaber,
 • szkarłatna szałwia,
 • mięta,
 • indyjski róż,
 • lawenda,
 • szmaragd,
 • morski zielony.

Wśród naszych propozycji dostępne są zarówno odważne, jak i spokojniejsze kolory. Co istotne, pod uwagę brałyśmy też potrzeby i sugestie Klientek. Coraz częściej otrzymywałyśmy sygnały, że przy niektórych, zimnych typach urody, która wyróżniają się bardzo jasną, wręcz alabastrową karnacją, dobór idealnego odcienia odzieży stanowi spore wyzwanie. Dlatego właśnie w kolekcji pojawiła się szkarłatna szałwia.

Indyjski róż jest z kolei propozycją spokojną, dla tych Pań, które nie chcą rezygnować z kobiecości którą podkreśla ten kolor, jednak niekiedy ze względu na swój typ urody boją się „efektu Barbie”. Wybierając ostateczną wersję tego koloru zadbałyśmy więc o to, by poszczególne tony wchodzące w jego skład dopełniały łagodnej i wyważonej kompozycji lekko zgaszonych barw.

By Your Side wiosna-lato 2022 – kolekcja, która inspiruje

Nowości z sezonu wiosna-lato 2022 w pełni do nas przemawiają i wierzymy, że podobne odczucia towarzyszą naszym Klientkom. To w pełni przemyślana i dopracowana pod kątem detali kolekcja, w której znajdują się nie tylko piękne sukienki, ale również praktyczne kombinezony oraz delikatne bluzki, a nawet wygodne body i spodnie. Oznacza to, że zawiera ona ubrania odpowiednie na wszystkie okazje, pozwalające na podkreślenie swoich atutów i piękna, które tkwi w każdej z nas.

Tworząc nowości do aktualnego sezonu, kierowałyśmy się tym, co do nas przemawia. Dzięki temu nasza kolekcja jest autentyczna i w 100% satysfakcjonuje nas, zarówno pod kątem kompozycji barw jak i modeli. Bardzo cieszy nas fakt, że udało nam się odpowiedzieć nią na tak wiele sugestii naszych Klientek o tym, czego brakuje w ich szafach i co chciałyby znaleźć w naszej ofercie.

Niech By Your Side stanie się Twoim synonimem piękna i kobiecości – sprawdź nasz nowy asortyment i stwórz własne, niepowtarzalne stylizacje!