O Nas

Niezwykłe ubrania dla niezwykłych kobiet.

Szyte przez prawdziwe rzemieślniczki

Jesteśmy małe z wyboru. Zależy nam na połączeniu najwyższej jakości rzemiosła z uczciwymi wynagrodzeniami i godnymi warunkami pracy. Dlatego zdecydowałyśmy się, że nasze ubrania szyjemy głównie na zamówienie, a niekiedy w niewielkich, zaprzyjaźnionych szwalniach, które dbają o warunki pracy swojej załogi. Każde z naszych ubrań przechodzi więc przez ręce znakomitych krawcowych lub szwaczek i jest tworzone w miejscach i w  warunkach, w których same mogłybyśmy spokojnie pracować.

Przez kobiety i dla kobiet

Właśnie tak funkcjonuje nasza firma. Dzięki temu podejściu, projekty ubrań By Your Side czerpią z naszych codziennych doświadczeń. Mamy w sobie głębokie zrozumienie kobiecej rzeczywistości i nieobca jest nam cała mnogość ról i emocji, które codziennie towarzyszą każdej z nas.

Nasze projekty odzwierciedlają setki godzin obserwacji tego co, jak i kiedy nosimy. Wiemy na co zwrócić uwagę i co zwiększa komfort noszenia ubrań, a czego należy unikać, by nie doprowadzało do szaleństwa. W rezultacie, nasze ubrania dadzą Ci poczucie harmonii i pewności w każdej sytuacji, a większość z nich będziesz mogła założyć zarówno do szpilek jak i do swoich ulubionych trampek.

Ubrania na lata

Oczywiste jest dla nas, że kupując wymarzoną sukienkę chcemy cieszyć się nią dłużej, nie tylko jeden sezon. Dlatego ubrania, które Ci oferujemy wykonane są z tkanin o jak najwyższej zawartości włókien naturalnych (wiskozy i bawełny), które kupujemy od sprawdzonych Polskich producentów. Wszystkie są oczywiście opatrzone certyfikatem jakości Oeko-tex , który gwarantuje ich trwałość i przyjazność środowisku.

Specjalną uwagę przykładamy również do sposobów wykończenia naszych ubrań: dbamy by szwy były odpowiednio trwałe, a podklejenia i zakładki znajdowały się w odpowiednich miejscach, sprawiając, że ubrania przez lata utrzymają swój pierwotny krój.

Moda przemija, lecz nasze ubrania
są ponadczasowe i pozostaną z Tobą
dłużej niż jeden sezon.

— BASIA LEHWARK, założycielka By Your Side