Jak wybrać właściwy kolor?

Czy mogę zamówić próbnik kolorów?

Tak. W naszej ofercie mamy wiele kolorów i odcieni różnych dzianin i rozumiemy, że czasem podjęcie decyzji na podstawie zdjęć może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego Klientkom, które chciałyby zobaczyć nasze dzianiny na własne oczy oferujemy możliwość otrzymania od nas próbnika kolorów.

Jeśli złożyłaś zamówienie, możesz napisać do nas i poprosić o dołączenie do przesyłki próbek wybranych kolorów. Dołączymy wtedy do Twojego zamówienia kawałki tych dzianin, a Ty będziesz mogła porównać odcienie i zdecydować, który najlepiej podkreśli Twoją karnację.

Jeśli chciałabyś otrzymać próbnik kolorów przed złożeniem zamówienia, chętnie przygotujemy go dla Ciebie. Niestety o ile za sam próbnik nie pobieramy opłaty, gdyż zależy nam byś podjęła jak najlepszą decyzję wybierając dla siebie elementy naszych kolekcji, o tyle za jego wysyłkę paczkomatem InPost pobieramy standardową opłatę 15zł.
Próbnik dla siebie możesz zamówić TUTAJ.

Gdzie znajdę przewodnik po kolorach?

Wiele Klientek zgłasza nam, że bardzo pomocny był dla nich przewodnik po kolorach – element starszej wersji naszego sklepu internetowego, który umożliwiał obejrzenie i porównanie zdjęć kolejnych odcieni wiskozy i pozostałych dzianin z naszej oferty.
Niestety w procesie aktywacji nowej wersji sklepu straciłyśmy ten element i obecnie pracujemy nad jego odzyskaniem.
Dopóki to nie nastąpi zachęcamy do odwiedzin naszego profilu na Instagramie
gdzie umieszczamy zdjęcia wraz z opisem kolorów oraz zdjęcia porównujące kolejne odcienie z naszego Showroomu.