Jak wybrać właściwy kolor?

Gdzie znajdę przewodnik po kolorach?

Zależy nam, by nasze Klientki zamawiając ubrania w By Your Side otrzymały dokładnie taki produkt, jakiego się spodziewały. Dlatego podczas obróbki  zdjęć z naszych sesji zdjęciowych, ogromną uwagę przykładamy do odpowiedniego oddania kolorów naszych dzianin i zawarcia w nich esencji każdego prezentowanych na nim odcieni.
Ten sam kolor może jednak wyglądać zupełnie inaczej w zależności od rodzaju i ciepła światła, w którym został obfotografowany.
Aby umożliwić Ci obejrzenie jak wybrane przez Ciebie kolory prezentują się w na zdjęciach wykonywanych w różnych porach dnia i aranżacjach,  przygotowałyśmy PRZEWODNIK PO KOLORACH. Znajdziesz w nim zebrane w jednym miejscu zdjęcia różnych produktów w kolejnych kolorach z naszej oferty.

Mniejszą wersję przewodnika, wraz ze zdjęciami porównawczymi różnych odcieni, znajdziesz także na naszym profilu na Instagramie.
Często umieszczamy na nim zdjęcia wraz z opisem kolorów oraz zdjęcia porównujące kolejne odcienie, wykonywane na prośbę Klientek w naszym Showroomie.

Czy mogę zamówić próbnik kolorów?

Tak. W naszej ofercie mamy wiele kolorów i odcieni różnych dzianin i rozumiemy, że czasem podjęcie decyzji na podstawie zdjęć może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego Klientkom, które chciałyby zobaczyć nasze dzianiny na własne oczy oferujemy możliwość otrzymania od nas próbnika kolorów.

Jeśli złożyłaś zamówienie, możesz napisać do nas i poprosić o dołączenie do przesyłki próbek wybranych kolorów. Dołączymy wtedy do Twojego zamówienia kawałki tych dzianin, a Ty będziesz mogła porównać odcienie i zdecydować, który najlepiej podkreśli Twoją karnację.

Jeśli chciałabyś otrzymać próbnik kolorów przed złożeniem zamówienia, chętnie przygotujemy go dla Ciebie. Niestety o ile za sam próbnik nie pobieramy opłaty, gdyż zależy nam byś podjęła jak najlepszą decyzję wybierając dla siebie elementy naszych kolekcji, o tyle za jego wysyłkę paczkomatem InPost pobieramy standardową opłatę 15zł.
Próbnik dla siebie możesz zamówić TUTAJ.